Новини

«Зелені» Німеччини жорстко звернулись до Меркель: «заклики до обох сторін до деескалації» цинічні

Німецькі «Зелені» виступили із жорсткою заявою щодо останньої ескалації РФ в Україні та біля її кордонів. І зазначили, що «заклики до обох сторін до деескалації» цинічні.

Про це йдеться у заяві офіційних представників фракції «Зелених» у німецькому Бундестазі щодо звіту спостережної місії ОБСЄ та повідомлень про російську передислокацію військ, передає «ЄП».

Подробиці. Німецькі «Зелені» закликали канцлерку Ангелу Меркель скликати «нормандську зустріч» на найвищому рівні. І зазначили, що заклики до обох сторін цинічні та грають на руку російській пропаганді.

Речник фракції з питань східноєвропейської політики Мануель Сарразін та речник з питань зовнішньої політики Омід Нуріпур наголосили, що Росія відкрито шантажує Україну.

«Останній звіт спостережної місії ОБСЄ ілюструє сумну істину: домовленість про припинення вогню на Донбасі існує лише на папері. Рух російських військ на кордоні та в Україні викликає занепокоєння та є неприпустимими. Росія буквально приставила Україні до грудей пістолет і шантажує свого сусіда воєнною ескалацією», – заявили вони.

«Зелені» наполягають, що уряд Німеччини повинен підтримати український уряд в його вимозі до дипломатичного вирішення конфікту.

«Заклики в однаковій мірі до обох сторін до деескалації, як це робить уряд Німеччини, практично цинічні і, перш за все, грають на руку російській пропаганді. Замість цього нам зараз потрібен чіткий сигнал Кремлю, що подальша ескалація також призведе до подальших санкцій», – заявили представники партії.

Вони наполягають на ініціюванні Берліном проведення зустрічі лідерів України, Росії, Франції та Німеччини.

«Тепер канцлерка Меркель має скликати зустріч на найвищому рівні в нормандському форматі і недвозначно дати зрозуміти, що триваюче порушення Росією міжнародного права не залишиться без наслідків», – йдеться у заяві.

Напередодні фракція правлячого блоку ХДС/ХСС у Бундестазі рішуче засудила масове перекидання російських військ до кордону з Україною, назвавши брязкання зброєю Путіним надзвичайно небезпечним.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.