CуспільствоОкупація

Учні з ТОТ можуть безплатно навчатися та отримати дистанційну підтримку

Учні з ТОТ можуть безплатно навчатися та отримати дистанційну підтримку
Школярів 1-11 класів, які вимушено перебувають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), запрошують на навчання, яке проходитиме в онлайн-форматі.

Програма повністю безплатна та конфіденційна, що дуже важливо в таких умовах для дітей та їхніх батьків.
Діти зможуть отримати не лише академічні заняття, а й неформальні бесіди в колі однодумців та досвідчених психологів.
Організовує заняття Громадська організація «ЗНОвУ», яка уже четвертий рік допомагає українським школярам надолужити освітні втрати.

«Ми прагнемо, щоб всі діти мали доступ до якісної освіти незалежно від території проживання. Тому ми будемо робити все можливе для того, щоб створити можливості для безпечного та цікавого навчання, розвитку та комфортного спілкування в колі однодумців для ваших дітей!», – зазначають організатори.

Організатори пропонують підготовку до НМТ для учнів старших класів та надолуження освітніх втрат для школярів молодшої та середньої школи з таких предметів, як українська мова, математика, історія України. На підлітків також чекають творчі студії й група психологічної підтримки, для батьків — можливість отримати юридичну консультацію. Творча студія направлена на всебічний розвиток дитини й містить різноманітні креативні заняття. Наприклад, передбачена казкотерапія для молодших школярів, тренінг з написання креативних текстів, ліплення тощо.


З групами працюватимуть досвідчені психологи, також супровід та фахову підтримку учням надаватиме Благодійний фонд «Коло сім’ї».
Навчання відбуватиметься з 1 квітня та триватиме три місяці – до кінця червня.


«Навчання розпочнеться вже першого квітня, тож ви ще встигаєте розказати про нас своїм друзям та знайомим з Нової Каховки, Мелітополя, Чаплинки, Іванівки, Бердянську, Луганську, Макіївки, Донецьку, Алчевську, Криму та інших таких рідних й таких важливих територій України», – додали організатори.
Як приєднатися до проєкту

Щоб доєднатися до проєкту, батьки, опікуни чи повнолітні родичі дитини повинні заповнити реєстраційну форму на участь до 24.03 включно.
Зробити це можна за посиланням.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.