Замовити міжнародну доставку посвідчення водія можна вже у 17 країнах Європи

Одна з найбільш популярних послуг сервісних центрів МВС –  обмін посвідчення водія. Вона актуальна для багатьох водіїв не тільки на території України, а й серед наших співгромадян, які були вимушені тимчасово виїхати.

У зв’язку з цим Міністерство внутрішніх справ України розширило свою послугу з міжнародної доставки водійських посвідчень ще на п’ять країн.

Раніше цю послугу запустили в Польщі, Німеччині, Угорщині, Молдові, Словаччині, Румунії, Іспанії, Литві, Латвії, Естонії, Чехії та Італії.  З 19 січня до цих країн додалися Болгарія, Франція, Нідерланди, Туреччина та Австрія.

«За майже 3 місяці від запровадження сервісу, отримали вже близько 3 тисяч заявок на виготовлення водійських документів. Найбільший попит у Польщі. Замовлення можна зробити в декілька кліків. Міжнародна доставка здійснюється у терміни близько 15 днів», – зазначив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко у своєму Telegram-каналі.

Таким чином, українці тепер можуть замовити посвідчення водія у 17 європейських країнах.

Ця послуга актуальна для тих осіб, які хочуть обміняти своє посвідчення отримане вперше на 2 роки, загубили чи пошкодили, або змінили персональні дані.

Як замовити міжнародну доставку посвідчення водія

Аби замовити міжнародну доставку, необхідно увійти в Кабінет водія, авторизуватись та виконати такі дії:

  • вказати причину обміну посвідчення;
  • обрати міжнародну доставку;
  • ввести адресу отримання замовлення;
  • сплатити за послугу.

Після цього заявка на надходить до сервісного центру МВС та обробляється адміністратором.

Виготовлене посвідчення водія забирає ДП «ІНФОТЕХ» та передає «Укрпошті», яка відправляє за кордон готовий документ на вказану адресу.

Міжнародна доставка здійснюється близько 15 днів.

Орієнтовна вартість посвідчення водія – 515 грн за бланк та адмінпослугу. Логістичні витрати поштовим перевізником за кордон складатимуть – 960 грн.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.