Тоомас Хендрік Ільвес

Колишній президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес заявив, що може виникнути необхідність заборонити всім громадянам Росії в’їзд до Євросоюзу. Це потрібно для безпеки Європи.

Свою думку він висловив у своєму Твіттері, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Четвертий президент Естонії вважає, що потрібно вчасно робити кроки для безпеки Європи. І пропонує заморозити візи всім громадянам Росії.

«Можливо, необхідний тайм-аут для будь-яких, я маю на увазі будь-яких візитів із Росії. До вторгнення у Крим ці люди зарозуміло вимагали безвізового режиму з ЄС. Треба просто заморозити всі візи, крім надзвичайних сімейних обставин», – написав він, зазначивши, що «на карту поставлена ​​безпека Європи», – сказав він.

Крім того, відповів на один з коментарів до свого посту щодо того, що такі заходи можуть вплинути на простих російських громадян, «які не можуть нічого змінити». І не змінив своєї думки.

«Вибачте, але настає час, коли необхідно захищатися. Це не ваша вина, але якщо на Європу продовжуватимуть нападати, щось має статися», – наголосив він.

Довідка. Тоомас Хендрік Ільвес був президентом Естонії з 2006 по 2016 рік. Зараз є професором Тартуського університету в галузі демократії цифрового століття.

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.