На Донеччині залишаються 316 тисяч цивільних мешканців, 11 тисяч — у Покровську

На Донеччині залишаються 316 тисяч цивільних, 11 тисяч — у Покровську

На підконтрольній території Донецької області станом на 10 грудня залишаються проживати 316 тисяч цивільних мешканців. У 19 громадах, де ведуться бойові дії, живуть 54 тисячі людей, з них 326 дітей, зокрема у Покровську — 18 неповнолітніх.

Про це повідомили у Донецькій ОВА, передають Вчасні Новини.

За словами Юлії Рижакової, в.о. начальника служби у справах дітей, у шести населених пунктах, де оголошена примусова евакуація родин з дітьми, проживають 87 дітей. Протягом минулого тижня були евакуйовані 50 неповнолітніх.

Найбільше дітей минулого тижня було евакуйовано з Покровської громади – загалом 35. З Покровська вивезли 8 дітей, з Родинського – 7 дітей, Гришиного – 10 дітей, з села Запоріжжя – 2 дитини, з села Звірове – 3 та з Котлиного – 5 дітей.

Станом на зараз у Лимані та в селі Іллінівка залишається по одній дитині, в Костянтинівці – 4 дитини. В Покровській громаді залишається 81 дитина. У Родинському залишається 21 дитина, в Гришиному – 42 дитини. В місті Покровськ проживають 18 дітей.

Надскладна ситуація у Покровську, але тут досі живуть понад 11 тисяч людей

Начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін в етері «Єдиних новин» зазначив, що у Покровську наразі дуже складніша обстановка — російські війська намагаються наблизитися до самого міста. Однак станом на 11 грудня у місті знаходиться 11 000 населення, серед них 18 дітей.

«Зараз працюємо з категорію тих 18 дітей, яких знайшли, які залишились в місті Покровськ. Ми працюємо з батьками, працюємо з родинами, щоб вони виїхали», — зазначив він.

Влада та поліція продовжують роботу з евакуації цивільного населення поки є така можливість. І наголошують, що не потрібно відкладати виїзд до більш безпечних регіонів.

«Кожного дня ми працюємо з населенням. На минулому тижні було 11,5 тисяч населення, 500 людей виїхало. Виїжджають, але нам би хотілось, щоб вони виїжджали, якомога скоріше, тому що FPV дрони вже літають над Покровськом», — сказав очільник області.

Як триває евакуація на Донеччині

Евакуаційним потягом протягом тижня до безпечних регіонів вивезені 88 жителів Донеччини, з них 18 дітей. Триває евакуація до Івано-Франківської області.

Черговий поїзд поїде завтра 12 грудня, група людей на цей потяг формується. На Прикарпатті людей зустрінуть та організовано повезуть до місця проживання, усе це – безкоштовно.

Також за тиждень виїхали 74 маломобільні людини, які поїхали до родичів, до релокованого на Полтавщину психоневрологічного диспансеру та до закладів соціального захисту в більш безпечних регіонах.

*Матеріал створено за підтримки програми «Голоси України», яка реалізується Європейським центром свободи преси та медіа і фінансується Федеральним офісом міністерства закордонних справ Німеччини. Зміст публікації не обов’язково відображає думку фонду й учасників програми та є предметом виключної відповідальності авторів.

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Війна Військові Гарячі лінії Грант Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переговори Переселенці Покровськ Політика Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Телефони гарячих ліній