Донецька областьНовини

На Донеччині готуються до відновлення лісів

Планується відновлення постраждалих від воєнних дій рф лісів Краматорського, Костянтинівського та Покровського районів у Донецькій області. Лісівники Донеччини вже готуються до осінньої висадки.

Про це повідомляють «Вчасні Новини» з посиланням на Східний лісовий офіс.

У Східному офісі розповіли, що на сьогодні деокуповано площа у 27 123 га держлісфонду Донеччини. Під окупацією лишається 72 569 га.

«На жаль, з огляду на безпекові заходи, Слов’янський лісгосп не брав участі в лісокультурній кампанії навесні цьогоріч. Але на осінь заплановано висадка на площі 46,7 га, це майже 187 тис сіянців дуба та сосни», — йдеться у повідомленні.

Наразі підготовлено ґрунт під створення лісових культур, проведено агротехнічний догляд на загальній площі 60 га. Лісівники працюють в дуже складних умовах, оскільки можуть вести лісове господарство виключно на розмінованих територіях. Фахівці лісгоспу співпрацюють з фахівцями-піротехніками. Так вже розміновано близько 500 га лісу.

Зокрема, Лиманський лісгосп проводить роботи з підготовки ґрунту на розмінованих територіях, що були пошкоджені в наслідок бойових дій. Восени планують відновити 15,6 га знищених лісів. Вже виростили 100 тисяч сіянців сосни звичайної із закритою кореневою системою із насіння, зібраного в лісах Лиманщини. Відновлення почали ще навесні, тоді висадили майже 4 га лісів.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.