Мар'їнка

Підконтрольна РФ «влада» ОРДО заявила про відкликання гарантій безпеки, які були надані для відновлення роботи газорозподільної станції біля Мар’їнки.

Про це сьогодні, 23 січня, повідомили у так званому «донецькому МЗС», передають Вчасні Новини.

Подробиці. В окупованому Донецьку заявили, що відкликають надані Києву гарантії безпеки для відновлення газорозподільної станції біля Мар’їнки через нібито обстріли з боку ВСУ.

«З огляду на критичність ситуації, ми були змушені відкликати гарантії безпеки, надані раніше на проведення ремонтно-відновлювальних робіт на гілці газопроводу« Мар’їнка – Красногорівка», оскільки зобов’язані виключити будь-яку додаткову небезпеку життю і здоров’ю мирних громадян», – йдеться в повідомленні.

Раніше глава ДонОДА Павло Кириленко повідомляв про небажання окупантів давати гарантії безпеки на час проведення ремонту газорозподільної станції в районі Мар’їнки і Красногорівки та звернувся до української делегації ТКГ з цього приводу.

Українська делегація ТКГ у Телеграм-каналі повідомила, що сторони домовилися про гарантії безпеки під час ремонтних робіт на лінії розмежування, а також про відновлення подачі «блакитного палива» жителям Мар’їнки.

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.