Працівникам держустанов та соцпрацівникам на небезпечних територіях підвищують зарплату

Працівникам держустанов та соцпрацівникам на небезпечних територіях, де тривають активні чи можливі бойові дії, підвищено рівень оплати праці.

Відповідна постанова була розроблена Мінреінтеграції за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та була прийнята на засіданні Кабміну сьогодні, 25 серпня.

Про це повідомляють Мінреінтеграції та Урядовий портал, передають “Вчасні Новини”.

Зокрема, підвищено зарплати працівникам установ, закладів та організацій, що фінансуються з державного бюджету, на територіях активних та можливих бойових дій. Підвищили зарплату і працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору на територіях, де ведуться бойові дії.

«Вони працюють фактично з ризиком для життя і здоровʼя. Тому Уряд має подбати про гідну оплату праці», – наголосила Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

Документом передбачається на період дії воєнного стану установити щомісячну надбавку за роботу:

— працівникам державних установ, закладів та організацій, які працюють на територіях активних бойових дій — 100% посадового окладу, на територіях можливих бойових дій — 50% посадового окладу;

— працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору, що розташовані та здійснюють діяльність на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, включених до переліку територій, для яких не визначена дата завершення бойових дій (дата припинення можливих бойових дій) — 100% посадового окладу.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.