Стало відомо, які канали транслюватимуть богослужіння на Великдень

Предстоятель ПЦУ закликав не відвідувати храми на Великдень людей, які знаходяться у групі ризику

Про це предстоятель ПЦУ, митрополит Київський і всієї України Епіфаній сказав в ефірі «Свобода слова на ICTV», передають Вчасні Новини.

Цими вихідними, 1 та 2 травня, українці святкуватимуть Воскресіння Христове.

«Ми вдячні українському уряду, Міністерству охорони здоров’я за те, що в цьому році, як і в минулому, ми маємо можливість здійснювати богослужіння. Але як церква ми закликаємо всіх тих, хто знаходиться в зоні ризику, не відвідувати в цей час храми, тому що ми маємо можливість долучитися до богослужіння онлайн. Тому я як предстоятель православної церкви України закликаю всіх бути пильними, мудрими і відповідальними», – сказав Епіфаній.

Транслюватимуть Великодні богослужіння зі Свято-Михайлівського Золотоверхого собору та Патріаршого собору Воскресіння Христового суспільні телеканали «UA: Перший» та «UA: Крим».

У суботу, 1 травня, о 23:00 у прямому ефірі розпочнеться урочисте богослужіння Православної церкви України з нагоди світлого Христового Воскресіння. Богослужіння у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі очолить Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

В неділю, 2 травня, о 7:30 телеканали «UA: Перший» та «UA: Крим» транслюватимуть Великодні богослужіння з Патріаршого собору Воскресіння Христового Української греко-Католицької церкви.

Окрім того, кожна людина може підійти до храму у Великдень – освячення проводитиметься й на вулиці, щоб зменшити контакти між людьми.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.