Ар’єв: Шум зі шкарпетками і Буковелем потрібен для прикриття дій влади

Тарифи на електроенергію збільшили паралельно з двома подіями.

Подробиці. «Над лижником і кретин-карантином, як продуктом життєдіяльності його уряду посміялись? Добре. А тепер трохи про серйозне, бо за ширмою тупості і клоунади ховається мегакорупція і обкрадання країни олігархами і російським агресором. Чому? Все просто. Тарифи на електроенергію збільшили паралельно з двома подіями.

Перша – так званий, аукціон на оптову купівлю електроенергії від «Центренерго»,  де 2% всієї генерації країни пішло бізнес-партнеру Зеленського олігарху Коломойському за 1,16 грн кВт/г при тарифі для населення 1,68 грн, а з квітня – 3,48 грн.

Друга – у 2020 році на ремонт поставили третину всіх енергоблоків українських АЕС, чим зменшили виробництво елекроенергії основним і найдешевшим українським виробником – НАЕК «Енергоатом». А з 1 січня регулятор НКРЕКП відкрив доступ на український ринок російської та білоруської (читай, теж російської) електроенергії, якраз після запуску білоруської АЕС в Острівці, збудованої на кошти російського «Росатома». Тобто: українську дешеву електроенергію зупиняють, російську закуповують. І за все це теж заплатять українці після підвищення тарифів.

Отже, в сухому залишку: влада пропонує українцям платити росіянам і Коломойському. А для прикриття мегазаробітків реальних друзів Зе-влади, можна зробити інформаційний шум з клоуном на лижах і перекресленими шкарпетками в супермаркеті. Теж цікаво, не сперечаюсь. Але є інші речі, про які не варто забувати».

(Народний депутат України Володимир Ар’єв – допис у Фейсбуці)

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.