КримНовиниОкупація

ФСБ РФ заявила про затримання «українського агента»: розвідка України відповіла

Служба зовнішньої розвідки України назвала пропагандистською акцією заяви ФСБ Росії про затримання у Криму нібито «українського агента».

Про це йдеться у повідомлення Служби зовнішньої розвідки, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Сьогодні, 16 березня, в Росії заявили про затримання на території окупованого Криму росіянина, який нібито збирав інформацію про місця масового перебування людей за завданням української розвідки і мав у своєму автомобілі вибуховий пристрій.

«ФСБ створює потрібний Кремлю фон для «святкування» роковин окупації Криму. Інформація ФСБ РФ щодо нібито викриття розвідувальної діяльності українських спецслужб на території окупованої АР Крим має на меті створення відповідного фону для проведення 17 березня ініційованого РФ неформального засідання Радбезу ООН з кримської проблематики», – йдеться в повідомленні.

У розвідці зазначили, що таким чином окупанти намагаються відволікти увагу населення від проблем.

«Така пропагандистська акція напередодні роковин окупації Криму – це зручний привід для відволікання уваги населення від численних внутрішніх проблем півострова. На нинішньому етапі Росія цілеспрямовано нагнітає ситуацію, намагаючись перекласти на українську сторону відповідальність за процес урегулювання на Сході України та дискредитувати ініціативу «Кримська платформа» з мирної реінтеграції Криму», – додали у Службі зовнішньої розвідки.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.