Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо санкцій, а Марченко пішла у політику (відео)

Марченко пішла у політику

Президент Володимир Зеленський підписав указ про введення в дію рішення РНБО щодо санкцій проти 19 компаній і 8 фізичних осіб. Серед них проросійський політик Віктор Медведчук, дружина якого сьогодні оголосила про рішення піти у політику.

Відповідне повідомлення з’явилося на сайті президента, передають Вчасні Новини.

«Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року «Про вжиття заходів для захисту майнових інтересів держави». Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України», – йдеться в повідомленні.

Відповідний Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Водночас дружина Віктора Медведчука, одягнувши чорну сукню, нагадала президенту Зеленському, як допомогла йому «влаштуватися на роботу на «1+1» і заявила, що він «змусив» її піти у політику.

Про це вона заявила під час відеозвернення на своїй Instagram-сторінці, додавши, що вважає санкції проти її проросійського чоловіка та проти неї особисто «неконституційними, репресивними та дурними».

«Складно коментувати неконституційні, репресивні та дурні рішення гаранта, який у 2003 році мені таким не видавався, влітку, коли зі своєю багатолюдною компанією, в тому числі братами Шефірами та іншими артистами, прибув до мене додому з проханням про працевлаштування. Я проявила гостинність і вже наприкінці 2003 року ви стали виходити на каналі «1+1», сподіваюсь, все було добре. Але ключове слово тут «було», тому що ви – у минулому, і з кожним своїм підписом під беззаконними документами ви забиваєте черговий цвях у свій убогий політичний гріб», – сказала Марченко.

Все це вона виголосила російською мовою. А потім заявила, що її «змусили взяти до рук політичну зброю» – вона вступила у політичну партію ОПЗЖ.

Потім новоспечена «політикиня» перейшла на українську та додала, що «обрала служіння народу» та буде захищати українців.