Яременко: Ніколи б не подумав, що така кількість людей підтримує військову операцію по звільненню територій

окупований Донецьк

За результатами опитування влада зробила висновок, що, якою б не була реінтеграція, першими на окуповані території мають зайти військові

Про це під час пресконференції заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Сьогодні, 23 березня, було презентовано результати опитування на тему «Майбутнє Донбасу та Криму: суспільні настрої».

Так, згідно з опитуванням, повернення окупованої частини Донбасу під контроль України за допомогою військової операції підтримують 42% українців, Криму — 37,4%. Не підтримують військову операцію щодо звільнення територій ОРДЛО 25,3% опитаних, щодо Криму — 27,5%.

За словами Яременко, для нього це стало відкриттям.

«Враховуючи статистичну похибку, я приблизно бачу корелюючи цифри, і мене це дуже здивувало. Я особисто не міг ніколи подумати, що така кількість людей розглядає можливість аби якої військової операції. Це, звичайно, теж певний сигнал з боку суспільства», – сказав він.

При цьому заступник міністра вважає, що позицію українського суспільства щодо повернення окупованих ОРДЛО і Криму за допомогою військової операції треба сприймати так, що першими туди після деокупації зайдуть військові.

Він зазначив, що у Мінреінтеграції не бачать можливостей повернення окупованих територій військовим шляхом.

«Ми протистоїмо РФ — країні з другим ядерним потенціалом у світі, з найбільшою армією у Європі з усіма відповідними наслідками. Я дуже шаную наших військових, але я б дуже хотів ще зберегти життя наших людей. Тому я в цьому контексті розглядаю ці цифри», – підсумував Яременко.

Нагадаємо. Раніше заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко заявляв, що українська влада врахує думку суспільства щодо деокупації ОРДЛО та Криму.