Офіційно: МОН назвало 7 областей, яким рекомендують дистанційне навчання

школи карантин

Міністерство освіти і науки України направило терміновий лист, у якому рекомендувало закладам освіти семи областей бути готовими перейти на дистанційне навчання.

Про це повідомили в пресслужбі Міносвіти.

Подробиці. Такі рекомендації Міністерство освіти і науки України розіслало сьогодні, 27 січня через погіршення погодних умов. Лист стосується навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів.

«Міністерство освіти і науки України рекомендує керівникам закладів освіти Одеської, Миколаївської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей у період ускладнення погодних умов бути готовими до ухвалення рішення щодо організації освітнього процесу в дистанційній формі (без відвідування закладів освіти)», – йдеться в повідомленні.

Також всім обласним департаментам (управлінням) освіти і науки, закладам вищої освіти, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління МОН, рекомендовано вжити додаткових заходів щодо попередження переохолодження учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов.