ВійнаНовиниОкупація

У мережі почали з’являтися фото «Ізоляції» та журналу бойовиків (фото)

У відкритому доступі почали з’являтися унікальні фотографії незаконної в’язниці окупантів в Донецьку та сторінки з «журналу обліку відвідування затриманих ССО МГБ ДНР». «Ізоляція» розташована на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку. Це саме те місце, де не просто утримують, а жорстоко катують українців…

Про це написав журналіст Станіслав Асєєв у Фейсбуці з посиланням на анонімний Телеграм-канал «Донецкий тракторист», передають Вчасні Новини.

Подробиці. «Ізоляція» розташована на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку, де до 2014 року був арт-фон, який окупанти розграбували. Саме тут створили найстрашнішу катівню, про яку окупанти весь цей час намагаються умовчувати і, звісно, жодну гуманітарну місію не пускають.

Хоча відразу після новорічних свят все ж таки з’явилась у російських ЗМІ інформація про те, що «Ізоляція» існує, й умови утримування полонених там вкрай жахливі. Зокрема, про це написав «Московский комсомолец» після того, як в ОРДЛО почалися «зачистки неугодных» серед своїх прихильників і був вчергове затриманий ідеолог ОРДО Роман Манекін за підозрою «у шпигунстві» та «зв’язках з Асєєвим».

Сьогодні журналіст та колишній полонений, якого утримували саме в «Ізоляції», написав, що фотографії катівні стали з’являтися на телеграм-каналі «Донецький тракторист».

Канал був створений 12 грудня, проте перша публікація з’явилась лише 26 січня. На ньому невідомий публікує фотографії катівні. В описі каналу йдеться про те, що канал присвячений роботі в’язниць «ЛДНР», і автор обіцяє публікувати нові фотографії та дані бойовиків після появи кожних 50 нових підписників.

Стас Асєєв зазначив у Фейсбуці, що до когось приходить розуміння і оприлюдненням такої інформації хтось «намагається заробити собі індульгенцію».

«Схоже, ті, у кого з адміністрації ще збереглися мізки, нарешті зрозуміли, чому в найближчому майбутньому обернеться для них ця «тема» – міжнародним розшуком і судом з нашого боку – і «обнуленням» в цьому випадку від «братів» з ФСБ. Тож вирішили заробити собі індульгенцію», – міркує Асєєв.

До кожної фотографії є ​​опис того, що зображено на фото. Тут є не тільки сама катівня, а й сторінки з «журналу обліку відвідування затриманих ССО МГБ ДНР».

«Закликаю правоохоронні органи України використовувати дані документи для встановлення всіх осіб які утримувалися у в’язниці Ізоляція і був причетний до їх незаконного затримання», – написав автор.

Стас Асєєв каже, що у тих, хто таким чином намагається «заробити собі індульгенцію», нічого не вийде.

«Що ж, це навряд чи, ми теж готуємо сюрприз. Якщо хтось думає «погомоніли 2020 і все забули» – помиляєтеся, виродки: скоро вас буде знати в обличчя кожна собака навколо ваших паршивих будинків», – підкреслив він.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.