Аваков

Міністр МВС Арсен Аваков заявив, що білоруський інформатор дав цікаві свідчення стосовно розслідування щодо замовників убивства Шеремета

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у програмі «В гостях у Гордона», передають Вчасні Новини.

Подробиці. Міністр МВС заявив про те, що мотив вбивства журналіста знайдено і продовжаться слідчі дії.

«Ми не повинні приміряти, чи лягає це (свідчення білоруського інформатора в загальну канву справи – ред.). Питання в тому, істина це чи ні. Ми постійно ставимо собі запитання, «а який мотив?» І ось ми побачили мотив, що білоруські спецслужби вважали, що він (Павло Шеремет – ред.) є незручною людиною», – заявив Аваков.

За його словами, окрім допиту ексспівробітника білоруського спецпідрозділу «Алмаз» Ігоря Макара у провадженні щодо замовників убивства журналіста Павла Шеремета заплановано кілька слідчих дій.

«Що стосується справи щодо замовників (вбивства Шеремета – ред.)… Були проведені слідчі дії, не так давно, після Нового року, приїжджав сюди цей чоловік (Макар – ред.), ми домовилися, він дав свідчення. Ці свідчення досить цікаві. Ще у нас там будуть дві дуже цікаві слідчі дії!», – сказав він.

І додав, що інформацію можуть і не оприлюднити.

«Потім Генпрокурор вирішить, чи можна цю інформацію робити публічною і що з нею робити далі», – сказав Аваков.

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.