Новини

Гончаренко: ДБР відкрило кримінальне провадження про державну зраду Медведчука і Козака (документ)

ДБР відкрило кримінальне провадження щодо вчинення головою політради партії ОПЗЖ Віктором Медведчуком і депутатом від «ОПЗЖ» Тарасом Козаком державної зради.

Про це написав народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко у своєму Телеграм-каналі, передають Вчасні Новини.

Подробиці. За словами народного депутата Олексія Гончаренка, Віктор Медведчук в інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу допустив ряд висловлювань, які можна трактувати як державну зраду.

«ДБР відкрила кримінальне провадження про державну зраду Медведчука і Козака. Таку інформацію я отримав від Офісу генпрокурора у відповідь на мою заяву про вчинення дій Медведчуком і Козаком, які підпадають під статтю 111 Кримінального Кодексу України (державна зрада). Мою заяву долучили до матеріалів кримінального провадження, яке уже ведеться Державним бюро розслідувань», – написав він.

Гончаренко зазначив, що його заява стосується висловлювань Медведчука (в тому числі у поєднанні з діями, вчиненими його однопартійцем Тарасом Козаком) в інтерв’ю російському пропагандистському телеканалу RT.

«Там Медведчук коментував питання, які стосувалися введення санкцій РНБО щодо Козака, а також анулювання ліцензій 112, ZIK та NewsOne. Тоді він допустив ряд висловлювань, які можна трактувати як державну зраду», – пояснив депутат.

Він також оприлюднив фото відповідного листа від Офісу генпрокурора.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.