Данілов жорстко відповів Макрону на слова про «гарантії безпеки для росії»

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов жорстко відреагував на слова президента Франції Еммануеля Макрона.

У своєму дописі у Фейсбуці він чітко наголосив, що світу необхідно гарантувати безпеку світу від росії, а не навпаки.

Напередодні Макрон заявив, що Захід повинен розглянути, як задовольнити потребу росії в гарантіях безпеки, якщо президент Володимир Путін погодиться на переговори про припинення війни в Україні.

«Країні-терористу та вбивці хочуть надати гарантії безпеки? Замість Нюрнбергу – підписання угоди з рф і рукостискання? Українська кров на руках путіна не завадить business as usual? Дивна логіка підкилимної дипломатії, час якої скінчився», – написав Данілов.

Він підкреслив, що необхідно гарантувати безпеку світу від росії, а не навпаки.

«Досвід Будапешту вам в пригоді. Коли ти беззбройний, ти не становиш загрозу. Ми, на жаль, знаємо. Денуклеаризована й демілітаризована т.зв. росія – краща гарантія миру для Європи та світу. Єдина гарантія – це гуманізм європейської судової системи, після вироку в Гаазі не передбачено смертної кари», – ідеться у дописі секретаря РНБО.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.