Без категоріїНовини

Оператор ГТС України не виключає диверсію на Полтавщині

В ТОВ «Оператор ГТС України» не виключають диверсії, яка призвела до аварії у Полтавській області на магістральному газопроводі ОГТСУ «Уренгой-Помари-Ужгород».

Про це йдеться у повідомленні ТОВ «Оператор ГТС України».

Подробиці. Раніше стало відомо, що в місті Лубни Полтавської області пролунав потужний вибух і почалася пожежа.

«09 січня 2021 року о 15:50 за оперативною інформацією відбулася розгерметизація магістрального газогону «Уренгой-Помари-Ужгород» у Полтавській області неподалік міста Лубни. Жертв і постраждалих внаслідок аварії немає. Ремонтні бригади працюють на місті інциденту, наразі аварія локалізована. Небезпеки для мешканців сусідні населених пунктів немає. ОГТСУ робить все належне, щоб відновити стабільне постачання газу споживачам в обхідний спосіб, загрози для забезпечення газом для приглеглих населених пунктів немає. Транзиту газу також нічого не загрожує», – пише «Оператор ГТС України».

Зазначається, що про інцидент вже повідомлено у компетентні органи.

«Оператор ГТС України вживає дії відповідно до Плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій (ПЛАС) та вже повідомив про інцидент Нацполіцію, ДСНС, СБУ. Розслідування встановить ймовірні причини аварійної ситуації, включно з можливістю диверсії», – сказано у повідомленні.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.