Кириленко розповів про масштаби руйнувань на Донеччині

Окупанти не можуть добитися результатів на полі бою, тому використовують тактику випаленої землі. Наразі під контролем української влади знаходиться 51% території Донецької області. Тут проживають 492 тис. людей.

Про це розповів голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко під час онлайн-брифінгу, організованого Центром аналізу європейської політики (CEPA) у США, передає «Голос Америки».

«рф просто демонструє всьому світу та Україні свою нелюдяність, і те, що для них будь-які правила війни, міжнародні конвенції просто неписані, що вони їх не дотримувались і не будуть дотримуватись. І саме їхня злість і неспроможність досягти результату проявляється в тому, що вони нищать цивільні міста як по лінії фронту звісно, фактично вся лінія фронту на Донеччині зруйнована, так і відносно віддалені від лінії фронту міста, населені пункти невеличкі, вони руйнуються рф з усіх видів озброєння, які в них є», – сказав Кириленко.

Російські загарбники під час повномасштабного вторгнення в Україну зруйнували у Донецькій області близько 81,5 тис. приватних житлових будинків. Крім того, повністю знищили або частково пошкодили 5,4 тис. багатоквартирних будинків.

Окупанти зруйнували понад 1300 об’єктів соціальної інфраструктури в регіоні, серед яких лікарні, школи та дитячі садочки. Крім того, ворог знищив 90 об’єктів транспортної інфраструктури, зокрема мостів, розв’язок і переправ.

«Це фактично найбільша цифра руйнувань в Україні, які війна принесла саме на Донеччину, але саме Донеччина є ключовим форпостом, який стримує ворога», – зауважив Кириленко.

Наразі найбільш інтенсивні бої на Донеччині тривають на Бахмутському, Мар’їнсько-Вугледарському та Лиманському напрямках.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.