Усі пасажири мали підроблені результати ПЛР-тестів: прикордонники не пропустили автобус з Білорусі (фото)

в Україну не пустили автобус з Білорусі через підроблені довідки на COVID-19

Прикордонники Луцького загону виявили 35 фейкових довідок про проходження ПЛР-тестування на COVID-19 у пасажирів автобуса.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Подія відбулася у пункті пропуску «Дольськ», де Прикордонники Луцького загону виявили 35 фейкових довідок про проходження ПЛР-тестування на COVID-19.

Зазначається, що під час перевірки пред’явлених результатів тесту на COVID-19 в інспектора прикордонного контролю виникли сумніви щодо їх дійсності і було вирішено провести більш детальне дослідження.

«В ході більш ретельного дослідження прикордонники встановили, що бланки суттєво відрізняються від оригіналу, а також на них відсутні обов’язкові реквізити. Крім того, у кількох пасажирів охоронці кордону виявили довідки з однаковими номерами», – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що всім громадянам Білорусі з цього автобусу прикордонники встановленим порядком відмовили в пропуску на територію України.

За даним фактом поінформовано співробітників Нацполіції та направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 ККУ.