Донецька областьЗакон і ПравоНовини

Житель Слов’янська наводив окупантів на укріпрайони та склади ЗСУ

Мешканець Слов’янська наводив окупантів на укріпрайони, військову техніку та склади з боєприпасами ЗСУ. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Про це повідомляють Вчасні Новини з посиланням на прокурору Донецької обласної.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у червні 2022 року мешканець м. Слов’янська налагодив контакт із військовослужбовцем окремого мотострілецького полку 1-го Армійського корпусу так званої народної міліції «днр». Він обіцяв інформувати окупантів про місця постійної та тимчасової дислокації підрозділів Збройних Сил України.

«Упродовж місяця чоловік, використовуючи месенджер «Telegram», надсилав військовому квазіреспубліки чисельні голосові повідомлення про розміщення українських захисників у своєму місті та на його околицях. Він розповідав про воєнні об’єкти, деталізував місцезнаходження казарм і укріплених районів. Намагаючись бути максимально корисним для представників ворожої армії, чоловік детально описував їм місця зосередження військової техніки та складів з бойовими припасами, додаючи назви вулиць і конкретних будівель», – ідеться в повідомленні.

На вирок суду обвинувачений чекає під вартою.

Максимальне покарання за санкцією статті – 15 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на такий самий строк та конфіскацією майна.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.