Степанов наполягає на продовженні локдауну: названо кілька підстав

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов виступив за продовження локдауну в Україні і після закінчення жорсткого карантину, який триває до 24 січня. Він упевнений, що для цього є підстави.

Про це Степанов сказав в ефірі каналу 24.

Подробиці. Міністр МОЗ не пропонує, а «наполягає» разом з епідеміологами.

«Я наполягаю на тому. Я, мої радники, провідні епідеміологи нашої країни (наполягаємо – ред.) щодо продовження цього карантину», – заявив він.

За словами міністра, він виступає за продовження локдауну в Україні з кількох причин: у першу чергу через новорічні свята, що супроводжувалися масовими святкуваннями і поїздками до родичів.

«По-перше, у нас були січневі свята, що супроводжувалися масовими святкуваннями, переміщенням людей, коли їздили до родичів. Все це потенційно дуже вплине на зростання числа хворих COVID-19. По-друге, у нас є щорічне сезонне зростання хворих на грип, яке починається саме в січні і дуже важливо на цьому піку хвороби збити», – заявив він.

Також Степанов назвав метою введення локдауну в Україні обмеження контактів між громадянами і зниження тиску на систему охорони здоров’я перед спалахом грипу.

Нагадаємо. З 8 по 24 січня в Україні діє жорсткий карантин. Про те, що дозволено, а що під забороною в цей період – у матеріалі Вчасні Новини.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.