Головна » У світі » Дочка Назарбаєва раптово видалила акаунти в соцмережах

Дочка Назарбаєва раптово видалила акаунти в соцмережах

У 2022 році українських військових направлять на навчання до 13 країн

Напередодні Алія Назарбаєва публічно прокоментувала останні події у Казахстані

Молодша дочка колишнього президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва Алія раптово видалила свої акаунти в соцмережах після того, як Instagram визначив, що вона перебуває в ОАЕ. Про це пише Znak.

Зараз при спробі зайти на її сторінки в instagram і Facebook тепер бачать повідомлення: «Можливо, власник видалив контент або обмежив доступ до нього» і «Можливо, ви скористалися недійсним посиланням або сторінка була видалена».

Це сталося невдовзі після того, як Алія першою з членів сім’ї прокоментувала масові заворушення в Казахстані. Однак користувачі звернули увагу, що Instagram автоматично визначив її геолокацію як ОАЕ. Акаунт Назарбаєвої у соціальних мережах компанії Meta був верифікований – це означає, що сторінка справді належала їй.

Раніше видання The Sunday Telegraph повідомило, Алія Назарбаєва вивела з Казахстану $300 млн, купивши на них у 2006 році нерухомість у Лондоні, Дубаї та приватний літак. Про значні витрати стало відомо після того, як між родичкою політика та її фінансовими радниками стався конфлікт.