В Укрпошті перенесуть презентацію марок з 23 лютого, але є питання з 8 березня

Укрпошта

За словами директора Укрпошти, презентація нових марок Укрпошти, присвячених армії, була запланована на 23 лютого щоб нагадати всім про ЗСУ і «потролліть» Росію. На черзі 8 березня, адже саме цього дня Укрпошта планує презентувати марки, присвячені жінкам.

Про це написав директор Укрпошти Ігор Смілянський у Фейсбуці, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Директор Укрпошти впевнений, що в інший день, а не 23 лютого, ніхто б запуск таких марок не помітив і не привернув би ніякої уваги. Тож «тролінг» вдався, але не всі його зрозуміли.

Він також запропонував голосування щодо дати презентації. Проте воно показало, що «думки розділились» і він «врахував» позицію Генштабу ЗСУ.

«Ну що – голосування довело, що думки українців розділились. Моя залишилась тою, якою була. Але, враховуючи позицію Генерального Штабу ЗСУ, ми домовились Ruslan Miroshnichenko перенести випуск марки попередньо на 14 березня – Дня добровольця», – написав Смілянський.

Крім того, він звернувся до користувачів мережі, заявивши, що кожна людина має право на свою думку в демократичній країні. І додав, що якщо б хтось «бажав принизити армію», то не випускав би присвячену армії марку і не платив би податки «на її утримання та розвиток».

«Зрада привертає увагу – перемога ні. Жоден з тих, хто сьогодні висловився (визверився) на фейсбуці з цього приводу не помітили а ні перемоги нашої марки «Слава Україні» на міжнародній виставці в Мадриді (на фейсбуці 342 лайка – пост Гайдукевича про зраду  1000+), а ні марки «Орден Героїв Небесної Сотні» яка випускається завтра. Ну це так, для порівняння саме яку Україну ми намагаємось будувати і що помічають «патріоти», – написав він.

Смілянський висловив впевненість, що ця марка «отримає все ж таки увагу, яку заслуговують наші військові». І запропонував нову дискусію українцям.

«Ми плануємо випуск марок із зображенням творів українських митців, який присвячуємо жінкам. Заплановано це  на 8 березня. Як мені щойно повідомили, це свято теж святкується в Росії (як доречи й Новий Рік). Тож можна починати дискутувати на цю тему теж», – додав директор Укрпошти.

Нагадаємо. У Генеральному штабі Збройних сил України висловили рішучий протест проти обрання «Укрпоштою» 23 лютого датою презентації поштових марок під назвою «Збройні сили України. Сухопутні війська».