Британія планує направити у Чорне море військові кораблі на знак підтримки України

Велика Британія

Наступного місяця Велика Британія планує відправити у Чорне море два військові кораблі на знак солідарності з Україною на тлі нарощування військ Росії.

Про це повідомляє The Sunday Times на джерела у Військово-Морських силах Великої Британії, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Про наміри Великої Британії повідомили після того, як нещодавно США скасували відправлення двох своїх військових кораблів у Чорне море. У Міноборони США обіцяли зробити це на знак підтримки України на тлі того, що Росія нарощує свою військову присутність на кордоні з Україною.

«Два військові кораблі відправляють у Чорне море, щоб продемонструвати підтримку Києву та НАТО на тлі ситуації з нарощуванням російської військової присутності на кордонах з Україною», –зазначили джерела.

Зазначається, що відправити планують один есмінець типу 45, озброєний зенітними ракетами, та протичовновий фрегат типу 23. Кораблі відокремляться від групи авіаносців Королівського флоту в Середземному морі та через протоку Босфору попрямують у Чорне море.

Окрім того, на судні «Королева Єлизавета» у готовності будуть гелікоптери для боротьби з підводними човнами та винищувачі-бомбардувальники.

Нагадаємо. Раніше стало відомо, що у Міноборони США вирішили направити два військові кораблі у Чорне море, проте Пентагон скасував потенційний транзит Чорним морем двох есмінців через побоювання стосовно ескалації конфлікту між Росією та Україною.