Головна » Новини » Ексгенпродюсер «112 Україна», лідер молодіжного крила ОПЗЖ купив радіостанцію

Ексгенпродюсер «112 Україна», лідер молодіжного крила ОПЗЖ купив радіостанцію

Марчевський

За словами Марчевського, він та його бізнес нібито не мають стосунку до проросійського політика Віктора Медведчука. Радіо буде розважальним, а його аудиторія – особи віком від 15 до 35 років.

Колишній генпродюсер телеканалу «112 Україна», співвласник «Першого незалежного» та голова молодіжної організації ОПЗЖ Артем Марчевський купив ТОВ «Радіокомпанія Срібна хвиля», повідомило «Детектор Медіа». Вказано, що двома іншими власниками компанії стали юрист Олександр Барановський та підприємець Владислав Серебряков.

ТОВ «Радіокомпанія Срібна хвиля» 2018 року було власником ліцензії на розважальне-музичне радіомовлення в окупованому Криму. Зараз у Марчевського та Барановського по 33,33%, у Серебрякова – 33,34%. Радіокомпанія до 15 листопада належала ТОВ «Українська радіогрупа», кінцевим бенефіціаром якої був Андрій Карпій

Марчевський заявив «Детектору Медіа», тепер «Радіокомпанія Срібна хвиля» буде розважальним музичним радіо, а його аудиторія – особи віком від 15 до 35 років. За його словами, у роботі радіостанції планують задіяти блогерів. Також у планах нібито транслювати розмовні програми з «селебритіз зі світу тіктока».

Нове радіо поки не має власної частоти, яку власники сподіваються отримати на найближчому конкурсі. Водночас за словами Марчевського, в окупованому Росією Криму радіо мовити не буде.

«Ми би з радістю мовили в Криму, я переконаний, що Крим – це частина України, але ми не бачимо, як це можливо реалізувати зараз», – заявив Артем Марчевський.

Новий власник радіо також пояснив, навіщо придбав компанію, яка не має ліцензії на мовлення в Україні. Зокрема, Марчевський заявив, що «простіше працювати, коли у компанії є якась історія та взаємовідносини з Нацрадою з питань телебачення і радіомовлення». Крім того, голова молодіжного крила ОПЗЖ  сподівається, що люди, які переїхали з окупованого Криму в 2014  році, «пам’ятають цю компанію та знають це радіо». В Криму ТОВ «Радіокомпанія Срібна хвиля» мовила із позивним «Перець ФМ».

Марчевський також запевнив, що радіокомпанія його власний бізнес і він нібито не має стосунку ані до «Першого незалежного», ані до проросійського політика Віктора Медведчука, підозрюваного у держзраді.

Що стосується інших двох власників, то з відкритих джерел відомо, що Олександр Барановський юрист та позаштатний радник парламентського комітету з питань прав людини. Водночас на сайті «Опозиційної платформи – За життя» він значиться як «представник Молодіжного крила ОПЗЖ». Попри те, що Марчевський заперечує причетність Барановського до ОПЗЖ, він у коментарі журналістам підтвердив, що це правда.

Водночас Владислав Серебряков – це підприємець у сфері IT з Одеси. Він керує та володіє кількома компаніями. При цьому він єдиний власник ТОВ ТРК «Срібна хвиля», яка не має відношення ТОВ «Радіокомпанія Срібна хвиля». Серебряков придбав ТРК 11 листопада 2021 року у того ж Андрія Карпія. Крім того, він є засновником мультимедійної платформи On-Ping, яка  повинна допомогти людям в «спілкуванні з селебритіз та публічними людьми». Раніше Серебряков працював на каналі «Pro все», який також належить Карпію.

(Джерело ZN)