Головна » Без категорії » “Північний потік-2”: США оголосили про нові санкції

“Північний потік-2”: США оголосили про нові санкції

Північний потік-2

Сполучені Штати Америки оголосили про рішення запровадити додаткові санкції проти осіб і компаній, пов’язаних із “Північним потоком-2”.

Про це повідомляє пресслужба Державного департаменту США, передають Вчасні Новини.

Згідно із заявою державного секретаря США Ентоні Блінкена, оприлюдненій 22 листопада, адміністрація Байдена надала санкції проти двох суден та одного пов’язаного з Росією підприємства Transadria Ltd.

Загалом адміністрація США наклала санкції проти 8 осіб і визначила 17 їхніх суден, залучених до газопроводу “Північний потік-2”, як заблокованих згідно з законом про захист енергетичної безпеки Європи PEESA (Protecting Europe’s Energy Security Act).

Блінкен підкреслив, що його доповідь відповідає постійній опозиції Сполучених Штатів щодо газопроводу “Північний потік-2” і постійному дотриманню урядом США вимог PEESA.

Попри те, що адміністрація продовжує виступати проти газопроводу “Північний потік-2”, у тому числі через санкції, США продовжують співпрацювати з Німеччиною та іншими союзниками та партнерами, щоб зменшити ризики, пов’язані з газопроводом для України та прифронтових країн НАТО та ЄС, а також протидіяти шкідливій діяльності Росії, в тому числі в енергетичній сфері.