ФОП онлайн

За 8 місяців існування онлайн-послуги на порталі Дія нею скористалися вже понад 200 тисяч українців.

Про це повідомив Віцепрем’єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у інтерв’ю для видання MC.Today, передають Вчасні Новини.

Подробиці. До 2024 року 90% українців користуватимуться онлайн-послугами та іншими цифровими продуктами.

«Трансформація повинна стати релігією кожного міністерства. Там повинні працювати менеджери, що розглядають усі завдання з точки зору того, як зробити їх швидшими та дешевшими. Потрібно все спрощувати, змінювати суть процесів, щоб не важливо було, хто прийшов до влади, і все рухалося за окресленим шляхом», – сказав Федоров.

Він також нагадав і про онлайн-реєстрацію ФОП, що однією з перших з’явилася на порталі Дія. Наразі процес відкриття ФОП скоротився з 30 до 3 етапів.

За 8 місяців існування онлайн-послуги на порталі Дія нею скористалися вже понад 200 тисяч українців. Рік тому лише 4-6% приватних підприємців відкривали бізнес онлайн, зараз це близько 50%.

Мінцифри сьогодні працює над повною автоматизацією реєстрації ФОП. Для цього у Верховній Раді вже зареєстровано законопроєкт.

Повністю автоматична реєстрація ФОП на порталі Дія стане доступною вже навесні 2021 року.

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.