Традиційні прикраси чи морський стиль: українцям пропонують визначити найгарнішу ялинку країни

Представники Державного агентства розвитку туризму (ДАРТ) склали рейтинг десяти, на їхню думку, найгарніших ялинок України і пропонують громадянам визначити найкращу.

Про це вказано у повідомленні ДАРТ у Facebook.

«У ці дні новорічна ялинка — головна прикраса українських міст. ДАРТ вирішив зробити свій рейтинг найкрасивіших ялинок країни. Надихайтеся новорічним настроєм та голосуйте», — вказано у повідомленні.

Цьогоріч столицю прикрашає штучна ялинка 31 метр заввишки. Вона оздоблена 20-ма тисячами кульок червоного та золотого кольорів. Яскрава гірлянда довжиною 10 кілометрів утворює над деревом купол, який мерехтить червоними, білими та помаранчевими вогниками. А поряд облаштовано найбільший у Європі вертеп.

У місті Лева встановили живу 17-метрову ялинку, яку місту подарував 85-річний Василь Козленко — це дерево росло у нього на подвір’ї 35 років. Традиційна локація — на площі перед Оперою.

Цьогоріч вперше міська влада радилась із художниками, аби дотриматися єдиного стилю при оформленні новорічної красуні. В результаті оздобили традиційними прикрасами, які здавна використовувалися на заході України — різдвяними «павуками» та ромбами.

Головна ялинка Дніпра — штучна, заввишки 20 метрів і, мабуть, найдорожча в Україні, адже на її встановлення та прикрашання з бюджету міста витратили 12,5 мільйона гривень. Ялинку встановили на Європейській площі та прикрасили прозорими та золотистими кулями.

Цієї зими Думську площу Одеси та головну ялинку міста прикрасили святковою ілюмінацією в морському стилі. На неї витратили більш як 2,5 млн грн з громадського бюджету. Верхівку ялинки прикрашає великий дванадцятикутник у вигляді кристала, який освітлює шлях мандрівникам.

Головна ялинка Волині, мабуть, найоригінальніша з-поміж усіх в Україні. Тут у святкову ілюмінацію традиційно вбирають відразу тріо ялинок, які ростуть поруч. На них цьогоріч повісили 150 іграшок і понад 200 гірлянд.

Цього року 28-метрова вінницька ялинка має нові іграшки та ілюмінацію. Дерево прикрасили великими бурульками та великими 3D кулями, які світяться, а також квітами золотавого, срібного й синього кольорів.

На цьогорічні свята міськрада придбала нову штучну 18-метрову ялинку. Вартість обновки обійшлася місту трохи менш як у мільйон гривень. Дерево вбране у кульки білого, срібного і золотого кольорів, а також прикрашене ілюмінацією жовтогарячих фарб.

Головна ялинка міста, яку також можна вважати та головною українською ялинкою окупованого Кримського півострова, заввишки 18 метрів. На ній три з половиною кілометри гірлянд та приблизно півтисячі ялинкових прикрас, 45 із яких мають власну підсвітку.

Як майже у всіх містах України, тут святкове дерево — штучне, але не менш красиве. Цього року ялинку, яка височіє на 22 метри, оформили у європейському стилі, витративши на нові іграшки та гірлянди приблизно 2 млн грн. А ілюмінація, яку використовували у попередні роки, тепер прикрашають інші новорічні локації Запоріжжя.

Головна новорічна ялинка Харкова є однією з найвищих в Україні — 40,5 метра. Зібрана вона з окремих деталей та підсвічена світлодіодними лампами. Ілюмінація на ялинці працює в денному та нічному режимах.

Загалом в ній залучили 50 тисяч світлових елементів, є також анімаційні картинки. Штучне дерево прикрашають кілька тисяч куль із глянсового пластику, завитки, які зображають морозні візерунки та 50 великих куль.

Проголосувати за найгарнішу ялинку 2021 року можна у Telegram-каналі Державного агентства розвитку туризму.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.