У російських містах почали створювати кладовища для захоронення «військових трупів» (документ)

У Росії шукають кладовища для термінового захоронення трупів під час війни і шукають земельні ділянки для термінового захоронення «військових трупів»

Про це повідомляє Главком з посиланням на офіційний сайт мерії Череповця, передають Вчасні Новини.

Подробиці. На території Череповця виділили земельну ділянку, призначену спеціально для захоронення трупів під час війни. Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час».

Для загиблих під час війни виділено величезну ділянку, що прилягає до території міського цвинтаря.

Зазначається, що на цій землі можна розмістити не менше тисячі тіл, загиблих на війні. Деяким департаментам будуть доступні додаткові повноваження, які будуть потрібні для поховання загиблих.

«Центр з захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій» і УМВС РФ в Череповці спільно з «Відділом організації медичної допомоги по місту Череповцю» проводитимуть документальне оформлення виявлених трупів, організовувати їх ідентифікацію, впізнання, оформляти документи по факту і місця виявлення трупа. Санітарні функції буде здійснювати Росспоживнагляд, обробку і поховання – Департамент ЖКГ», – йдеться у постанові.

Новина викликала широкий резонанс в ЗМІ. У мерії Череповця прокоментували цю новину.

«У кожному місті є нормативні документи, які регламентують дії в умовах природних або техногенних надзвичайних ситуацій, в тому числі, і під час військових дій. Виконання постанови зовсім не означає, що ми готуємося до військових дій», – сказано в офіційному коментарі мерії Череповця.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.