Без категоріїЗакон і ПравоНовини

Від завтрашнього дня в Україні можна буде оскаржувати термін арешту

В Україні можна буде оскаржувати термін тюремного ув’язнення. Закон набуває чинності 14 січня 2020 року.

Подробиці. Закон України № 1027-IX «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою» набуває чинності завтра, 14 січня 2020 року.

Закон щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою передбачає:

  • можливість судді апеляційної інстанції, який брав участь у кримінальному провадженні під час досудового розслідування, брати участь у цьому ж провадженні в суді апеляційної інстанцій;
  • можливість оскарження в апеляційному порядку ухвал суду про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою, про зміну іншого запобіжного заходу на запобіжний захід у виді тримання під вартою або про продовження строку тримання під вартою, постановлених під час судового провадження в суді першої інстанції до ухвалення судового рішення по суті;
  • повернення відповідних матеріалів кримінального провадження до суду першої інстанції та ін.

Нагадаємо. Верховна Рада 2 грудня ухвалила законопроект про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо забезпечення виконання рішення Конституційного Суду України стосовно оскарження ухвали суду про продовження строку тримання під вартою.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.