Новини

СБУ прокоментувала санкції, введені РНБО

У Службі безпеки України наголосили, що рішення про введення санкцій стосовно окремих осіб ґрунтується, зокрема, й на їхніх матеріалах. Згадали й про вугілля.

Про це йдеться на сайті СБУ, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Глава Служби безпеки України Іван Баканов прокоментував результати засідання РНБО, яке відбулося сьогодні, 19 лютого.

«Сьогодні Служба безпеки проводить слідчі дії, щоб задокументувати весь протиправний механізм постачання вугілля з тимчасово окупованої території до РФ та України. Таким чином, ми отримаємо підтвердження фінансування терористичної діяльності «ЛНР». І як результат – підґрунтя для повідомлення підозри представникам компанії», – зазначив Іван Баканов.

Читайте також: Росія передає Медведчуку всю вугільну галузь ОРДЛО (документ)

СБУ також рекомендувала розширити введені раніше економічні санкції щодо власників тих авіакомпаній, які здійснювали польоти до Росії. У відомстві пропонують доповнити санкційний перелік ще 5 компаніями.

Читайте також: ЦПК: Козак пов’язаний з «Л/ДНР» через кіпрський офшор з 2014 року

За словами Баканова, кінцеві бенефіціари молдовської авіакомпанії JET4U S.R.L. та португальської JET4U LDA після того, як проти них були введені санкції у січні 2021 року, вживають термінові юридичні заходи, щоб обійти накладені на них обмеження. «Зокрема, намагаються змінити обслуговуючі компанії – тобто вводять інших юросіб».

Очільник СБУ також розповів про інші напрями захисту державної безпеки та протидії гібридній війні.

«Кожен із нас бачить вплив гібридної війни та її наслідки. Тож нам треба працювати на випередження. В даному випадку наша сила – у системних діях на захист національних інтересів», – наголосив Іван Баканов.

Читайте також: Казанський: Кияни дихають викидами від спалення вугілля з РФ і ОРДЛО (відео)

Нагадаємо. Сьогодні, 19 лютого, за підсумками засідання РНБО України проходила пресконференція секретаря відомства Олексія Данилова. Відомо про санкції проти 19 осіб, серед яких Медведчук і Марченко.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.