Модульні освітні центри планують поставити у громадах, що постраждали внаслідок війни

В Україні планують розширювати програму «Мріємо та діємо», яку впродовж трьох років спонсорують міжнародні партнери. В рамках нового напрямку хочуть фінансувати покращення освіти в постраждалих регіонах.  Це має допомогти молоді повернутися до навчання та відновити життя після пандемії та війни.

Про це повідомляють у пресслужбі Міносвіти та науки України, передають Вчасні Новини.

Під час зустрічі представники USAID анонсували старт нового напряму з відновлення доступу до освіти у межах програми «Мріємо та діємо».

«USAID розуміє, що повернення молоді до навчання є критично важливим кроком у відновленні нормального життя після місяців війни та років пандемії COVID-19. Саме тому програма USAID «Мріємо та діємо» розширить свою підтримку українських партнерів системи освіти», — повідомив директор Місії USAID в Україні Джеймс Хоуп.

Зокрема, планують:

  • встановлювати модульні освітні центри у постраждалих громадах
  • розробляти та впроваджувати програми надолуження освітніх втрат
  • розширювати спроможності закладів освіти використовувати сучасні технології та цифрові рішення в освітньому процесі
  • запустити комплексні програми професійного розвитку вчителів та психосоціальної підтримки.

Програма USAID «Мріємо та діємо» вже три роки працює над розширенням економічних можливостей через молодіжні інновації, підприємництво та підготовку до кар’єрного розвитку. Вона підвищує громадянську активність молоді — залучає до волонтерства, заохочує молодь до розбудови українського плюралізму та поваги до різноманітності.

За даними МОН в Україні пошкоджено понад 3000 шкіл, а понад 300 — зруйновані вщент. Проте окрім проблеми інфраструктурних руйнувань МОН працює також і над переосмисленням радянських шкільних просторів та створенням людиноцентричного сучасного освітнього середовища.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.